en-us
  • cs
  • en-us

Vydavatelství OBLAK

je malé regionální vydavatelství zaměřené na rodiny s dětmi. Námi vytvářené vlastivědné omalovánky vás provedou po městě/obci, kam jste se vydali na dovolenou, prodloužený víkend či pouze na výlet. Ukážeme vám, že objevování prázdninových destinací si můžete užít všichni, bez ohledu na věk.

Blanka Kučerová, vydavatelka

Prosím pozor: Poslední týden intenzívně pracuji za přesunu eshopu z adresy www.e-oblak.cz na tuto adresu (www.vydavatelstvi-oblak.cz). Eshop bude pod záložkou Internetový obchod. Už nyní tam najdete omalovánkové sešity, omalovánkové pohlednice, omalovánkové kalendáře, několik pastelkových sad. Ještě přibudou omalovákové pohlednice z výletů, přibudou gelová pera, knížky o vybarvování. Prosím, mějte se mnou trpělivost.
Velkou novinkou je aplikace pro zasílání na Zásilkovnu - už žádné dlouhé dopisování. Jen zadáte adresu vaší Zásilkovny. Zkusím zapracovat na přímých platbách. A během jara se dokopeme k překladu do AJ.
Děkuji, že jste s námi! Děkujeme, že oživujete výuku vlastivědy, češtiny, angličtiny... že zkoumáte a objevujete naši zem pomocí omalovánek!
Vaše BlaNKá

Zkušený tým

Naše omalovánky tvoří rodiče, kteří mají chuť objevovat svět se svými
i vašimi dětmi jinak.


Výlety

Chystáte se na dovolenou, prodloužený víkend nebo na výlet do Krkonoš, Jizerských hor, Českého ráje nebo do Prahy?

Vzdělávání hrou

Otevřete sešit, naplánujte si vycházku, přečtěte si medailonek, prohlídněte terén a doma v klidu vybarvujte...

Rychlý kontakt

Napište nám

Vydavatelství OBLAK
Blanka Kučerová
Věnceslava Metelky 67
512 11  Vysoké nad Jizerou, ČR

Na FB jsme jako OBLAK

blanka@e-oblak.cz

Zavolejte nám

+420 605 458 984