Čtenářský deník v omalovánce (balení 5 sešitů a slepých map)

Literární edice

Vytvořila jsem Vám několik balíčků s našimi sešity z edice "Čtenářský deník v omalovánce". Stačí jedno kliknutí a je v košíku. ;)

Kytice (Karel Jaromír Erben) obsahuje všechny balady, včetně obecného pojednání o sbírce a medailonku autora. Počet stran 16, formát A4, papír 190g.

Babička (Božena Němcová) obsahuje důležité dějové linie, charakteristiky postav, detaily, které se z filmů nedozvíte. V obecné rovině si povíme i o románu Babička a nechybí ani autorčin medailonek. Počet stran 16, formát A4, papír 190g.

Staré pověsti české (Alois Jirásek) obsahují všechny staré pověsti. K nim jsme přidali i ty, které naši kulturu vystihují, podporují, doplňují a ovlivňují. S pověstmi nešlápnete vedle v posledním ročníku mateřské školy, a budou vám dobrým průvodcem také celou základoškolskou docházku. Povinností bylo vysvětlit obecnou rovinu "pověstí" a přidat autorům medailonek. Počet stran 16, formát A4, papír 190g.

 Máj (Karel Hynek Mácha) od obecného pojednání o Máji, přes všechny zpěvy i intermezza se dostaneme k vysvětlením a poznámkám. Nechybí ani medailonek autora. Počet stran 12, formát A4, papír 190g.

Labyrint světa a ráj srdce (Jan Amos Komenský) od obecného pojednání o díle, přes vybrané kapitoly a medailonek autora. Počet stran 12, formát A4, papír 190g.


500,00 Kč 500,00 Kč